čeština Deutsch English


 

Půjčovna a testovací místo terénních elektrokol

„Projeďte si Krkonoše bez zbytečné dřiny a potu."

Elektro kolo

Pro letní sezónu 2011 otvíráme v našem penzionu půjčovnu terénních elektrokol značky AGOGS Uphill. Za jediný den na nich ujedete i více než 70 kilometrů a nemusíte být trénovaní sportovci. Na elektrokole se musí šlapat, ale integrovaný elektromotor a výkonná baterie Vám pomůže překonat i ty nejtěžší krkonošské kopce.

Na výlet s sebou dostanete mapu doporučených tras, připravených tak, abyste viděli ta nejhezčí místa v širokém okolí Pece pod Sněžkou. Během jediného dne se tak můžete podívat na Černou Horu, do Jánských Lázní, a přes Maršov pokračovat na Pomezí boudy a přes Mokré jámy se vrátit do Pece. Napovíme Vám také, kde se po cestě můžete nejlépe občerstvit a baterii elektrokola bezplatně dobít, pokud to bude potřeba.  

Na elektrokole můžete vyjet až na Luční boudu, tam ho nechat v úschovně a pokračovat pěšky na výlet do Polska. Tam se nachází například ledové pleso Malý Staw. Absolvovat tento výlet pěšky rovnou z Pece je časově hodně náročné. Vyjet až na Luční boudu na normálním kole je pak těžký úkol i pro zdatného cyklistu. S elektrokolem to ale zvládne každý. V těch nejprudších kopcích Vám naše kolo jednoduše pomůže a při sjezdech se chová stejně jako kvalitní horské kolo.

V půjčovně jsou k dispozici kola Agogs Uphill (více zde: odkaz http://ekolo.cz/uphill-d110)

 půjčovna funguje ve spolupráci s www.ekolo.cz

 

Ceník půjčovny:

ekolo na celý den - 400 Kč

ekolo na půl dne (na 4 hodiny) - 300 Kč

akce 2+1 zdarma  - tři dny jezdíte, dva dny platíte

 

Vratná záloha na jedno kolo je 2.000 Kč. Ubytovaní v Penzionu U Vleku Javor zálohu neskládají.

půjčení kola si prosím rezervujte na mailu info@penzionjavor.cz


Doporučujeme:

Jízdy se psím spřežením - Pec Pod Sněžkou | Zážitky jako dárek - Agentura na zážitky |